Pasek nawigacyjny

Strona główna Bezpłatne szkolenie z komunikacji i budowania zespołu!

Bezpłatne szkolenie z komunikacji i budowania zespołu!

Chcesz efektywnie budować relacje w zespole? Zastanawiasz się, jak motywować i angażować pracowników?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pn. „Komunikacja i budowanie zespołu”, podczas którego dowiesz się, jak efektywnie tworzyć i zarządzać zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

Termin szkolenia: 30 czerwiec 2017 r. (piątek), godz. 09.00-15.00

Miejsce szkolenia: Sala szkoleniowa Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3 – deptak)

Formularz zgłoszeniowy " Komunikacja i budowanie zespołu " (30.06) – pobierz


Szkolenie poprowadzi dr Tomasz Brańka - pracownik naukowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez dwie kadencje Prodziekan ds. Współpracy Międzynarodowej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa  UAM. Obecnie koordynator instytucjonalny programu Erasmus+ na UAM. Stypendysta rządu fińskiego i duńskiego. Realizuje m.in. zajęcia z technik twórczego myślenia oraz budowania zespołów.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 28.06.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Uwaga!!! Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.