Pasek nawigacyjny

Strona główna Porozmawiajmy o biznesie!

Porozmawiajmy o biznesie!

Chcesz wysłuchać gotowych inspiracji z życia przedsiębiorcy, który odniósł sukces? Szukasz motywacji do działania? A może interesuje Cię jakimi wartościami warto kierować się w biznesie?

Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskasz na spotkaniu pn. „Porozmawiajmy o biznesie”, którego gościem będzie Pani Monika Bielka – właścicielka salonów meblowych  MIRAGE.

Termin spotkania: 18 lipca 2017 r. (wtorek), godz. 16:00 – 18.00

Miejsce spotkania: Sala szkoleniowa Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3 – deptak)

Formularz zgłoszeniowy " Porozmawiajmy o biznesie " – (18.07) – pobierz


Spotkania z praktykami biznesu są okazją do poznania lokalnego środowiska biznesowego, wzajemnej wymiany doświadczeń i poglądów. Podczas zaplanowanej dyskusji uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w interesujących ich kwestiach.

Spotkanie skierowane jest głównie do osób rozpoczynających działalność i będących w początkowej fazie rozwoju firmy, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematem spotkania. 

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 14.07.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Uwaga! Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.