Pasek nawigacyjny

Strona główna Spotkanie z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Spotkanie z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

 

Spotkaliśmy się już przedstawicielami Urzędu Skarbowego,  ale na tym nie kończymy!  Tym razem zapraszamy na spotkanie z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,  które odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.

Spotkanie poprowadzą: Teresa Krysiak (e-Składka - nowy wymiar rozliczeń) i Leszek Stanek (Ustawa obniżająca wiek emerytalny).

Termin spotkania: 21 listopada 2017 r. (wtorek), godz. 9.00

Miejsce spotkania: Sala szkoleniowa SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3)

Formularz zgłoszeniowy: " Spotkanie z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych " (21.11) – pobierzSeminarium skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli biur rachunkowych, osób pracujących w działach kadrowych, a także innych osób zainteresowanych tematyką.


W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 20.11.2017 do godziny 15.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą mailową - na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
Serdecznie zapraszamy!