Pasek nawigacyjny

Strona główna Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017

Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017

 
 
Znamy już zwycięzcę konkursu „Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017”. Statuetka została wręczona na Gali, która odbyła się 08.12.2017 roku w restauracji „Zajazd Pod Wiwatem”. 
 
Komisja konkursowa w której skład wchodzili: Justyna Krzyżostaniak – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu, Anna Domagała - Kierownik Zespołu  Polskiego Banku PKO BP, Maciej Kretkowski – Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej Gminy Gostyń, Maciej Pietrula - Ekspert Biznesowy i właściciel firmy Clever Business, Krzysztof Marzec – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego – zadecydowali kto otrzyma statuetkę „Gostyńskiego Debiutu Biznesu 2017”. 
 
W konkursie brały udział młode firmy z powiatu gostyńskiego: EKO-ROL P.T.S. Ratajczak s.c. z Ziółkowa, LigiHalowe.pl S.C A.Świerzewski, B. Gendera z Piasków, Consulting Prawa Żywnościowego i Jakości Cecylia Pożegowiak z Gostynia, Masaż i Kosmetyka Anna Konieczna z Gostynia, Przedsiębiorstwo Handlowe Organica Katarzyna Mazurek z Gostynia, BEFUTURE Kamil Jędryczka z Gostynia. 
 
Zwyciężyła firma EKO-ROL P.T.S. Ratajczak s.c. z Ziółkowa, która zajmuje się odbiorem różnego rodzaju odpadów z gospodarstw i wszelkich firm produkcyjnych.
W uroczystej Gali wzięli udział uczestnicy konkursu wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Wszystkie firmy biorące udział w konkursie otrzymały upominki.  Gala była również okazją do zaprezentowania się, zapoznania oraz wymienienia kontaktów między sobą.