Pasek nawigacyjny

Strona główna Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu

 

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu, które odbędzie się w dniu 15 lutego 2018 r. w siedzibie Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3, piętro I).

Tematem spotkania będą następujące zagadnienia: zatrudnianie cudzoziemców, szkolenia pracowników oraz inne formy wsparcia związanie z pozyskiwaniem oraz dofinansowywaniem zatrudnienia pracowników.

Termin spotkania: 15 lutego 2018 r. (czwartek), godz. 10.00

Miejsce spotkania: Sala szkoleniowa Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3 – deptak)

Formularz zgłoszeniowy "Spotkanie z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu" (pobierz)


Spotkanie informacyjne jest adresowane do przedsiębiorców z terenu powiatu gostyńskiego zainteresowanych aktywnymi formami wsparcia Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 14.02.2018 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Uwaga!!! Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.

 

Pasek nawigacyjny

Strona główna Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości