Pasek nawigacyjny

Strona główna O NAS Zespół

Zespół

Kadra pracowników Stowarzyszenia to zgrany i wykwalifikowany zespół. Młode,  pełne zapału i entuzjazmu do pracy osoby, wsparte doświadczoną kadrą zarządzającą, stanowią gwarancję wysokiej jakości usług. 

Zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą ciągłej pracy nad sobą, pracownicy wciąż doskonalą swoje umiejętności i podnoszą kwalifikacje.

Kadrę Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego tworzą:

Krzysztof Marzec  Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, specjalista ds. doradztwa gospodarczego.  Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na wydziale Zarządzania o specjalności Handel i Marketing oraz Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania w Lesznie na kierunku Zarządzanie i Marketing o specjalności Zarządzanie w Administracji. Konsultant Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług.

Kornelia Michalak
 Konsultant ds. administracyjno – finansowych. Absolwentka studiów II stopnia  Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na wydziale Zarządzania o specjalizacji: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz I stopnia na tym samym wydziale o specjalizacji: Zarządzanie i Marketing.

Karolina Walkowiak  Konsultant ds. rynku pracy i zatrudnienia. Pedagog – absolwentka studiów II stopnia w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie na kierunku Pedagogika o specjalizacji Praca Socjalna oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie na kierunku Pedagogika Społeczna o specjalizacji Praca Opiekuńczo-Wychowawcza.

Martyna Zajdel - Młodszy Konsultant ds. wsparcia eksportu. Absolwentka studiów II stopnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej, kierunek: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze

Marta Pawlak - Młodszy Konsultant Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości, Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego studiów I stopnia na kierunku Turystyka i rekreacja oraz studiów II stopnia na kierunku Ekonomia.

Miła obsługa oraz jakość merytoryczna świadczonych usług wpływają na zadowolenie naszych Klientów. Satysfakcja i uznanie z ich strony są dla nas motorem napędowym przy  podejmowaniu kolejnych wyzwań. Pozytywne opinie klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że spełniamy ich oczekiwania.