Aktualności

Pożyczka unijna na start 15 kwietnia 2019

Pożyczka unijna na start

Zapraszamy osoby rozpoczynające działalność gospodarczą do skorzystania z pożyczki na start w wysokości do 50 000 zł w preferencyjnym oprocentowaniu 0,5%.

Czytaj więcej >
Dotacje na działalności gospodarcze związane z lokalnymi produktami żywnościowymi 15 kwietnia 2019

Dotacje na działalności gospodarcze związane z lokalnymi produktami żywnościowymi

Osoby fizyczne i firmy z gmin należących do obszaru działania Lokalnej Grupy Działania "Gościnna Wielkopolska" mogą otrzymać dotacje na działalności gospodarcze związane z lokalnymi produktami żywnościowymi.

Czytaj więcej >
Program Akceleracyjny SharOn Academy 09 kwietnia 2019

Program Akceleracyjny SharOn Academy

Zespoły osób z pomysłem na rozwiązanie w sektorze ekonomii współdzielenia zaproszone są do udziału w Programie Akceleracyjnym SharOn Academy. Jeśli chcesz powtórzyć sukces Ubera, AirBnB czy BlaBlaCar to jest to program właśnie dla Ciebie i Twojego zespołu!

Czytaj więcej >
Mentorzy poszukiwani! 03 kwietnia 2019

Mentorzy poszukiwani!

SWPPG dołączyło do Wolontariatu Europejskiego! Wolontariat Europejski umożliwia wolontariuszowi podjęcie pracy społecznej we wszystkich Krajach Programu i Sąsiedzkich Krajach Partnerskich. EVS powstał po to, by wolontariusze mogli zdobywać kompetencje i umiejętności wpływające na ich rozwój osobisty i zawodowy przez doświadczenia związane z edukacją poza formalną. W ramach EVS przygotowujemy się do przyjęcia PIERWSZEGO wolontariusza! Poszukujemy MENTORA dla osoby, która przyjedzie do Gostynia z Ukrainy!

Czytaj więcej >
e-Akta  - skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych z 50 do 10 lat oraz ich elektronizacja 19 marca 2019

e-Akta - skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych z 50 do 10 lat oraz ich elektronizacja

Od stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy, które ułatwią przechowywanie akt pracowniczych dotyczących pracowników i zleceniobiorców i obniżą koszty związane z ich przechowywaniem. Jak to robić w praktyce można dowiedzieć się od ekspertów ZUS.

Czytaj więcej >
Targi w Kapsztadzie, z dofinansowaniem 23 stycznia 2019

Targi w Kapsztadzie, z dofinansowaniem

Nabór na stoisko wystawiennicze na targach POWERGEN, RPA, 14-16 maja 2019. Nabór trwa do 23 stycznia.

Czytaj więcej >
Co, za ile i jak? Aspekty sprzedaży w małej firmie 05 grudnia 2018

Co, za ile i jak? Aspekty sprzedaży w małej firmie

esteś początkującym przedsiębiorcą i zastanawiasz się, jak podnieść sprzedaż w Twojej firmie? Za każdym razem w negocjacjach masz wrażenie, że to klient wygrywa? Nie wiesz jak wytłumaczyć sąsiadom na czym polega Twój biznes?

Czytaj więcej >
Biznes na próbę - działalność nierejestrowa 20 listopada 2018

Biznes na próbę - działalność nierejestrowa

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące "Działalności Nierejestrowej" tzn. prowadzenia działalności zarobkowej bez konieczności jej rejestracji dla osób, które uzyskują przychód z tej działalności mniejszy niż 1050 zł miesięcznie.

Czytaj więcej >
Rewolucja w kadrach: szkolenie 20 listopada 2018

Rewolucja w kadrach: szkolenie

Celem szkolenia jest skompletowanie teczki akt osobowych według nowych zasad oraz praktyczny komentarz do wzorów dokumentów. W szkoleniu wykorzystane zostaną najnowsze stanowiska Państwowej Inspekcji Pracy, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz orzecznictwo Sądu Najwyższego dotyczące problematyki prowadzenia dokumentacji kadrowej.

Czytaj więcej >
Dress Code w biznesie 05 listopada 2018

Dress Code w biznesie

Jeśli chcesz wiedzieć jakie znaczeni ma wizerunek osobisty w odbiorze Twojej osoby przez klienta? Jak za pomocą wizerunku zwbudzić zaufanie, szaczunek, podnieść swój autorytet i kompetencje? Jakie są rodzaje dress-codu i na jakie okazje można ubierać dane stylizacje? Przy tym chcesz się dobrze bawić, nauczyć się w praktyce jak stylizować swoją sylwetkę i dobierać kolory do okazji biznesowych?

Czytaj więcej >
Debiuty Biznesu 2018 - rozpoczynamy konkurs! 25 października 2018

Debiuty Biznesu 2018 - rozpoczynamy konkurs!

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do udziału w II edycji konkursu o tytuł „Debiutu Biznesu 2018”. Sponsorem konkursu jest PKO Bank Polski.

Czytaj więcej >
Split Payment czyli Podzielona Płatność VAT - z czym to się je? 23 października 2018

Split Payment czyli Podzielona Płatność VAT - z czym to się je?

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Urzędu Skarbowego w Gostyniu .

Czytaj więcej >