Firmy Jutra! Szkolenie Online
28 kwietnia 2021

Firmy Jutra! Szkolenie Online

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza firmy do wzięcia udziału w nowym, bezpłatnym projekcie edukacyjno-rozwojowy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej - FIRMY JUTRA!

Zapraszamy na szkolenie online!


Na szkoleniu pokażemy:
✅ jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Twojej firmy w wyszukiwarce;
✅ na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę;
✅ jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google;
✅ jak zmierzyć ruch na stronie;
✅ oraz uzyskać więcej bezpłatnego wsparcia w ramach programu Firmy Jutra.

Kiedy?
środa
28 kwietnia 2021 r.
15:00 - 16:00

Uczestnictwo tylko na żywo!


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ


https://forms.gle/RK5E5AD1HAm9dWpU8

Co dalej?
Zarejestrowane osoby otrzymają dalsze instrukcje jak dołączyć do spotkania na podany w formularzu adres mailowy.
Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie Firmy Jutra. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, kto zostawi swój adres email na stronie http://bit.ly/firmyjutra otrzyma dostęp do unikalnego kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie, linki do przydatnych narzędzi i kursów oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

Prowadzi Karolina Maj

Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group.

Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu