Giełda kooperacyjna CONTACT
6 listopada 2020

Giełda kooperacyjna CONTACT "denkmal"

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej w ramach Europejskich Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli Denkmal 2020, która odbędzie się w dniu 6 listopada 2020r., w Lipsku w Niemczech. 

Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli denkmal odbywają się w Lipsku od 1994 roku. Organizowane są w cyklu dwuletnim i stanowią najważniejszą europejską platformę wymiany kontaktów, doświadczeń i wiedzy dla szeroko rozumianej branży ochrony zabytków, restauracji, konserwacji oraz rewitalizacji miast. W tym roku odbędą się w dniach od 5 do 7 listopada 2020 roku. 

Do udziału w giełdzie kooperacyjnej zapraszamy:

architektów,
planistów,
wykwalifikowanych rzemieślników,
konserwatorów zabytków i restauratorów,
inwestorów i właścicieli budynków.

Ważne terminy:

do 14 października 2020 - rejestracja profili online
5 - 7 listopada 2020 - targi Denkmal 
6 listopad 2020 - giełda kooperacyjna 

Jak wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej - krok po kroku:

1. Zarejestruj swój profil

Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line. (Rejestracja odbywa się w j.angielskim). https://contact-denkmal2020.b2match.io/signup

2. Opublikuj profil biznesowy, aby zaprezentować swoje potrzeby

Stwórz jasny i zwięzły profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na tej platformie.
Twój profil powinien opisywać kim jesteś, co możesz zaoferować potencjalnym partnerom i z kim chcesz się spotkać. Dobry profil wygeneruje znacznie więcej zapytań o spotkanie. Twój profil będzie widoczny przed, w trakcie i po wydarzeniu.

3. Przeglądaj profile uczestników

Z aktualizowanego na bieżąco katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy. https://contact-denkmal2020.b2match.io/participants 

4. Spotkanie B2B

Na krótko przed wydarzeniem otrzymasz pocztą elektroniczną harmonogram spotkania. Przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

W związku z sytuacją epidemiologiczną i niepewną sytuację na całym świecie, spotkania będą zorganizowane także w formule on-line, przed ekranem własnego komputera w związku z czym w giełdzie kooperacyjnej można wziąć udział bez konieczności wyjazdu do Lipska.

Jak działają spotkania wirtualne?

  • Zaloguj się na platformę b2match
  • Wirtualne spotkania muszą być zarządzane zdalnie za pomocą połączeń wideo (podobnie jak Skype).
  • Połączenia wideo będą odbywać się przez platformę b2match, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.
  • Na wszystkich potwierdzonych spotkaniach (jeśli są) pojawia się przycisk „Rozpocznij spotkanie” oraz informacja o dacie i godzinie.
  • Twój partner spotkania nie pojawia się? Użyj przycisku „Wiadomość” i poproś o dołączenie do spotkania lub przełożenie spotkania na inny czas

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. Istnieje możliwość dołączenia do spotkania wraz z tłumaczem. 

 

W przypadku pytań zapraszmy do kontaktu:
Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego
ul. 1 Maja 13/3
63-800 Gostyń
kontakt@gospodarka.gostyn.pl, 539 310 205

Oficjalna strona internetowa targów denkmal: https://www.denkmal-leipzig.de/ 

 

Giełda kooperacyjna CONTACT