Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe
25 kwietnia 2019

Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe

Jeśli rozważasz sprzedaż produktów lub usług poza granicami Polski, koniecznie przyjdź do Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego i sprawdź jakie narzędzia mogą Ci w tym pomóc.

Podczas warsztatów poznasz bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy

Udział w szkoleniu pomoże Twojej firmie w zakresie:

  • analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych;
  • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów;
  • optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zarejstrować się w formularzu dostępnym tutaj.

Warsztaty odbędą się 25 kwietnia (czwartek) w godzinach 11.00 - 13.00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego na ul. 1 Maja 13/3 w Gostyniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Indywidualne konsultacje eksportowe

Zapraszamy także do skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji. Podczas konsultacji przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki. Skorzystanie z konsultacji wymaga od przedsiębiorcy wcześniejszej rejestracji online na stronie projektu i jest całkowicie bezpłatne.

Spotkanie poprowadzi: Karolina Maj - Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group.

 

Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe