Mapa marzeń - warsztaty praktyczne
21 marca 2019

Mapa marzeń - warsztaty praktyczne

Początek wiosny to szczególny czas, w którym cały świat budzi się do życia. Ludzie również powoli wychodzą z zimowego letargu.
Korzystając z tego ożywionego momentu Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na kreatywne warsztaty z wyznaczania celów: "Mapy Marzeń".

Czym jest mapa marzeń?
W najprostszej definicji jest to wizualne przedstawienie swoich celów. Pomaga w uporządkowaniu myśli i skoncentrowaniu się na działaniu w wybranym wcześniej kierunku.

Co się będzie działo na warsztatach?
W czasie warsztatów chcemy stworzyć przestrzeń na zdystansowanie się od zgiełku codzienności i uwolnienie kreatywności. W luźnej atmosferze porozmawiamy o swoich marzeniach i stworzymy swoje mamy marzeń w formie kolorowych kolaży.

Dla kogo są przeznaczone warsztaty "Mapy Marzeń"?
Krótka odpowiedź: dla każdego :)

Kilka słów więcej: Dla ludzi, którym chodzi po głowie mnóstwo pomysłów i czują się nimi przytłoczeni - zrobienie mapy marzeń uwolni głowę. Warsztaty są również dla ludzi, którzy mają energię i chcą ją przełożyć na jakieś działanie ale brakuje im pomysłów - na warsztatach będzie również część pobudzająca kreatywność.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w warsztatach?

  • zarezerwować sobie czwartkowe popołudnie 21 marca od godziny 17.00
  • zapisać się tutaj.

Czy warsztaty są płatne?
Ze względu na to, że należy przygotować materiały na warsztaty:
nożyczki, kleje, kolorowe tektury, pisaki i kolorowe gazety* oraz kawę i ciacho to udział w warsztatach kosztuje 10 zł.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy :)

*mamy już przygotowany niezły zapas kolorowych magazynów, ale w tym przypadku od przybytku głowa nie boli dlatego można przynieść swoje gazetki, które użyjmy do stworzenia map marzeń.