Międzynarodowy Piknik Językowy
23 października 2019

Międzynarodowy Piknik Językowy

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego z Gostynia, Fundacja Centrum Aktywności Twórczej z Leszna, Stowarzyszenie "Jeden Świat" z Poznania, oraz Szkoła Językowa SMILE z Leszna, serdecznie zapraszają wszystkie placówki pracujące z młodzieżą w wieku 13-25 lat do udziału w Międzynarodowym Pikniku Językowym "Taste of EURODESK".

Podczas Pikniku Językowego, młodzież pozna możliwości udziału w międzynarodowych projektach mobilnościowych, a także dowie się czym jest EURODESK oraz Leszczyńskie Centrum Wolontariatu i zapozna się z ich działalnością.

Udział w Pikniku to także wyjątkowa okazja dla nauczycieli i edukatorów, którzy dowiedzą się o możliwościach dla własnego, dalszego rozwoju.

Obecność ambasadorów programów mobilnościowych, a także prezentacje i warsztaty tematycznie związane z nauczaniem języków obcych, przybliżą uczestnikom Europę i nieodwracalnie poszerzą horyzonty.

Międzynarodowy Piknik Językowy odbędzie się 23 października 2019 r. w Starej Gazowni w Lesznie, a udział w nim jest bezpłatny.

Organizatorzy zapewniają materiały edukacyjne oraz catering. Z uwagi na powyższe liczba miejsc jest ograniczona!

W celu zgłoszenia chęci udziału grupy młodzieży, prosimy o wypełnienie ankiety: https://forms.gle/rLTm8rv4ZQu8LTRJ6.

W razie pytań prosimy o kontakt drogą mailową z Prezes Fundacji Centrum Aktywności Twórczej - Marleną Pujszą-Kunikowską (marlena@fundacja-cat.pl) lub telefonicznie z Adamem Kunikowskim (tel. 609 272 719).

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz jego programu znajdują się na załączonych plakatach.

Sfinansowano z budżetu Krajowego Biura EURODESK

Pliki do pobrania