Wy-TWÓRCY w akcji
21czerwca 2022

Wy-TWÓRCY w akcji

Z początkiem czerwca realizację projektu „Wy-TWÓRCY w akcji” rozpoczęła grupa nieFORMALNY Gostyń. To już kolejna taka inicjatywa podejmowana na terenie powiatu gostyńskiego i skierowana do wytwórców produktów lokalnych działających na terenie powiatu gostyńskiego.

Grupa do udziału w projekcie zaprasza wszystkich, którzy tworzą małe i wielkie skarby nawiązując do tradycji regionu.

W ramach projektu grupa zorganizuje aż pięć zadań, które skierowane będą do Wy-Twórców Produktów Lokalnych.

Organizatorzy w pierwszej kolejności zapraszają na spotkanie podczas, którego przeprowadzona zostanie analiza potrzeb wytwórców. Uczestnicy poznają także możliwości założenia i prowadzenia organizacji. Wśród uczestników wybrana zostanie rada organizacyjna.

Zgłoszenia przyjmujemy tutaj: https://forms.gle/xboJr6Nx6tyxSGpd8 

Spotkanie odbędzie się 21 lipca br.
o godz. 16.00 – sala szkoleniowa SWPPG, ul. 1 Maja 13/3.

Kolejnym etapem projektu będzie wyjazd edukacyjny oraz szkolenia z zakresu projektowania stoisk oraz prowadzenia warsztatów. Projekt zakończy duże medialne wydarzenie skierowane
do wszystkich mieszkańców Powiatu Gostyńskiego i nie tylko… - warsztaty rękodzielnicze! Warsztaty połączone zostaną z promocją rękodzieła.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie do kontaktu. Bliższe informacje tel. 537 007 087. Jeśli nie możemy akurat odebrać telefonu – zostaw nam wiadomość sms – na pewno oddzwonimy. Nieformalną grupę wspiera: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego tel. 539 310 205.