Wyjazd na targi HAUS w Dreźnie już w piątek 3 marca 2023 roku!
01 luty 2023

Wyjazd na targi HAUS w Dreźnie już w piątek 3 marca 2023 roku!

Wyjazd na misję gospodarczą dla przedsiębiorstw z powiatu gostyńskiego na targi budowlane HAUS w Dreźnie!

Niemieckie firmy poszukują polskich wykonawców do współpracy.

Poszukiwane są przedsiębiorstwa z branży budowlanej, rzemieślnicy, architekci, planiści, inżynierowie, usługodawcy z zakresu budowy, remontu i modernizacji budynków, instalatorzy hydrauliczni, stolarze i inni.

Wyjazd na targi HAUS w Dreźnie już w piątek 3 marca 2023 roku!

 

Targi HAUS to największe targi budowlane we wschodnich Niemczech. W halach targowych obecni są przedstawiciele wszystkich branż produktów i usług związanych z budownictwem – od dachówek po płytki podłogowe, od wierteł specjalnych po farby elewacyjne, od elementów budowlanych po domy wykończone pod klucz (więcej informacji: oficjalna strona internetowa targów HAUS - jest też podstrona w języku polskim).

Zainteresowane firmy zapraszamy do udziału w misji!

Organizatorem wyjazdu jest Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, które od lat współpracuje z niemieckimi organizacjami rzemieślniczymi. Dzięki współpracy z Izbą Rzemieślniczą w Dreźnie możemy zaoferować Państwu znalezienie partnerów biznesowych zgodnych z reprezentowaną branżą oraz zainteresowaniami.

 

W ramach wyjazdu na wspólną misję zapewniamy:

- umówienie rozmów z wystawcami zgodnie z zainteresowaniem,

-  rozmowy z przedstawicielami Izby Rzemieślniczej z Drezna,

-  bilet wstępu na targi,

-  zwiedzanie targów z przewodnikiem,

-  wsparcie tłumacza,

- transport w obie strony,

-  lunch.

Koszt udziału w misji gospodarczej, jaki ponosi przedsiębiorca, wynosi 150 zł od osoby. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 537 007 087 lub 539 310 205. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 10 lutego 2023 roku. Warunkiem udziału w wyjeździe jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie wpisowej opłaty bezzwrotnej.

Misja realizowana jest przez SWPPG przy współpracy z ośrodkami wpierającymi MŚP w ramach sieci Enterprice Europe Network: w Kaliszu (Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości) i w Dreźnie (Handwerkskammer Dresden).