Zespół

Zespół

Kadra pracowników Stowarzyszenia to zgrany i wykwalifikowany zespół.

Zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą ciągłej pracy nad sobą, pracownicy wciąż doskonalą swoje umiejętności i podnoszą kwalifikacje.

Kadrę Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego tworzą:

Krzysztof Marzec – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, specjalista ds. doradztwa gospodarczego. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na wydziale Zarządzania o specjalności Handel i Marketing oraz Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania w Lesznie na kierunku Zarządzanie i Marketing o specjalności Zarządzanie w Administracji. Konsultant Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług. 

Kornelia Michalak - Manager ds. administracyjno-finansowych. Absolwetka studiów II stopnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi. W Stowarzyszeniu zajmuje się sprawami administracjno-finansowymi, wsparciem klientów w zakresie dotacji i pożyczek, organizacją szkoleń i spotkań biznesowych oraz realizacją projektów. Prywatnie spełniona mama dwójki dzieci. 

Jacek Chałupniczak – Konsultant SWPPG. Absolwent studiów II stopnia Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości o specjalności zarzadzanie finansami. Księgowy z wieloletnim doświadczeniem. W Stowarzyszeniu zajmuje się wsparciem w zakresie dotacji i pożyczek. Prywatnie zapalony działkowiec i pasjonat zagadnień związanych z II Wojną Światową.


Miła obsługa oraz jakość merytoryczna świadczonych usług wpływają na zadowolenie naszych Klientów. Satysfakcja i uznanie z ich strony są dla nas motorem napędowym przy podejmowaniu kolejnych wyzwań. Pozytywne opinie klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że spełniamy ich oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu z nami!
mailowo:
 kontakt@gospodarka.gostyn.pl
telefonicznie: 537 007 087
osobiście: ul. Polna 63, 63-800 Gostyń