Aktualności

Trzy bezpłatne narzędzia od Google, które ułatwiają sprzedaż za granicą 07 maja 2019

Trzy bezpłatne narzędzia od Google, które ułatwiają sprzedaż za granicą

Produkując lokalnie, nie musimy polegać na lokalnym rynku. Rozwój technologii umożliwia znalezienie klienta na całym świecie. W tym artykule przedstawiamy pokrótce trzy narzędzia od Google, które wspierają procesy eksportowe.

Czytaj więcej >
Pożyczka unijna na start 15 kwietnia 2019

Pożyczka unijna na start

Zapraszamy osoby rozpoczynające działalność gospodarczą do skorzystania z pożyczki na start w wysokości do 50 000 zł w preferencyjnym oprocentowaniu 0,5%.

Czytaj więcej >
Dotacje na działalności gospodarcze związane z lokalnymi produktami żywnościowymi 15 kwietnia 2019

Dotacje na działalności gospodarcze związane z lokalnymi produktami żywnościowymi

Osoby fizyczne i firmy z gmin należących do obszaru działania Lokalnej Grupy Działania "Gościnna Wielkopolska" mogą otrzymać dotacje na działalności gospodarcze związane z lokalnymi produktami żywnościowymi.

Czytaj więcej >
Program Akceleracyjny SharOn Academy 09 kwietnia 2019

Program Akceleracyjny SharOn Academy

Zespoły osób z pomysłem na rozwiązanie w sektorze ekonomii współdzielenia zaproszone są do udziału w Programie Akceleracyjnym SharOn Academy. Jeśli chcesz powtórzyć sukces Ubera, AirBnB czy BlaBlaCar to jest to program właśnie dla Ciebie i Twojego zespołu!

Czytaj więcej >
Mentorzy poszukiwani! 03 kwietnia 2019

Mentorzy poszukiwani!

SWPPG dołączyło do Wolontariatu Europejskiego! Wolontariat Europejski umożliwia wolontariuszowi podjęcie pracy społecznej we wszystkich Krajach Programu i Sąsiedzkich Krajach Partnerskich. EVS powstał po to, by wolontariusze mogli zdobywać kompetencje i umiejętności wpływające na ich rozwój osobisty i zawodowy przez doświadczenia związane z edukacją poza formalną. W ramach EVS przygotowujemy się do przyjęcia PIERWSZEGO wolontariusza! Poszukujemy MENTORA dla osoby, która przyjedzie do Gostynia z Ukrainy!

Czytaj więcej >
e-Akta  - skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych z 50 do 10 lat oraz ich elektronizacja 19 marca 2019

e-Akta - skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych z 50 do 10 lat oraz ich elektronizacja

Od stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy, które ułatwią przechowywanie akt pracowniczych dotyczących pracowników i zleceniobiorców i obniżą koszty związane z ich przechowywaniem. Jak to robić w praktyce można dowiedzieć się od ekspertów ZUS.

Czytaj więcej >