Czwartki z prawem
12 maja 2022

Czwartki z prawem

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu gostyńskiego do skorzystania z indywidualnego, bezpłatnego doradztwa prawnego.


W ramach programu będzie można skorzystać z doradztwa prawnego w zakresie:

  • prawa gospodarczego
  • prawa spółek
  • prawa pracy
  • sukcesji
  • umów handlowych
  • dochodzenia należności
  • prawa autorskiego i własności intelektualnej

Doradztwo nie obejmuje przygotowywania projektów umów, pism procesowych oraz innych dokumentów.

 

Aby skorzystać z bezpłatnego doradztwa prosimy o zostawienie swoich danych »TUTAJ« , następnie skontaktuje się z Państwem nasz konsultant w celu umówienia konkretnej wizyty.

 

 

Nasi doradcy
Mecenas Przemysław Pawlicki – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa oraz absolwent Uniwersytetu Europejskiego "Viadrina" we Frankfurcie nad Odrą, który ukończył z tytułem Bachelor of German and Polish Law. W 2007 roku rozpoczął aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, W 2011 roku zdał egzamin radcowski i został wpisany na listę radców prawnych, prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu pod nr Pz-Ls-2992. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w prawie procesowym, rodzinnym i administracyjnym. Zna biegle język niemiecki.

Mecenas Leszek Rozwora – absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa oraz absolwent Studiów Podyplomowych w zakresie Gospodarki Nieruchomościami na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w specjalizacji szacowanie nieruchomości. W latach 2010 – 2014 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i w 2014 roku został wpisany na listę radców prawnych. Prowadzi własną kancelarie prawną od 2007 roku