Eurodesk Outdoor Comfort Zone

Eurodesk Outdoor Comfort Zone to szereg wydarzeń dla młodzieży mających na celu wsparcie młodych w planowaniu ich przyszłości, ukształtowaniem ich wiedzy dotyczącej zagranicznej mobilności, danie im przestrzeni do edukacji rówieśniczej oraz wzajemnej interakcji zarówno online jak też na żywo. Wszystko w przestrzeni outdoorowej dla ukazania pozytywów edukacji w naturze oraz zbilansowania czasu na powietrzu, na przekór COVID19 który zabrał nam wiele, zamykając nas w domach i przestrzeni online.

W ramach Eurodesk Outdoor Comfort Zone zrealizowane zostaną następujące aktywności:

Eurodeskowy Piknik, outdoorowy Comfort Zone z okazji Światowego Dnia Młodzieży, 12 sierpnia 2020 r. nad Jeziorem Górznickim.

Brunch informacyjny - Informacja młodzieżowa na leżakach, ze smakołykami Europy. Dzieci, młodzież oraz nauczyciele, rodzice i opiekunowie mieli okazję poznać młodych ludzi, wolontariuszy z różnych krajów eruopejskich, dowiedzieć się jakie możliwości wyjazdów daje Unia Europejska. Przy okazji można było skosztować przysmaków różnych zakątków Europy, zrobić własne mydełka oraz scruby do ciała w duchu zero-waste. Impreza odbyła się 1 września, na gostyńskich plantach w godzinach 11:30 - 13:30. 

Gry terenowe z informacją młodzieżową w tle! Zapraszamy młodzież w wieku 15-25 lat do wspólnej zabawy questowej zakończonej ogniskiem :) Chciałbyś zorganizować grę w swojej miejscowości? Daj nam znać: 539 310 205 :)

Seria webinariów i ZOOMaktywności - informacja młodzieżowa online, sześć spotkań w październiku 2020.

Projekt Eurodesk Outdoor Comfort Zone realizowany jest w partnerstwie z Fundacją Centurm Aktywności Twórczej z Leszna oraz Stowarzyszeniem "Jeden Świat" z Poznania
Działania w projekcie finansowane są ze środków Eurodesk Polska i Europejskiego Korpusu Solidarności