Czwartki z Prawem - online!
18 czerwca 2020

Czwartki z Prawem - online!

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu do skorzystania z bezpłatnego doradztwa prawnego.

Z powodu epidemii koronawirusa i wprowadzonych środków bezpieczeństwa przenosimy spotkania w przestrzeń wirtualną.

W maju zapraszamy na indywidualne konsultacje z zacisza własnego biura lub domu.

Konsultacje odbędą się za pomocą narzędzia do spotkań online Jitsi.org.

18 czerwca w godzinach 13:00 - 15:00 konsultacje poprowadzi mecenas Leszek Rozwora

Aby skorzystać z bezpłatnego doradztwa prosimy o zostawienie swoich danych w tym formularzu: http://bit.ly/prawo_SWPPG, następnie skontaktuje się z Państwem konsultant SWPPG i umówi na konkretną godzinę.
Można również zarejestrować się telefonicznie: 537 007 087 

W ramach programu będzie można skorzystać z bezpłatnego doradztwa prawnego w zakresie:
- Tarczy Antykryzysowej
- prawa gospodarczego
- prawa spółek
- prawa pracy
- sukcesji
- umów handlowych
- dochodzenia należności
- prawa autorskiego i własności intelektualnej

Doradztwo nie obejmuje przygotowywania projektów umów, pism procesowych oraz innych dokumentów.

Nasi doradcy:

mecenas Przemysław Pawlicki – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa oraz absolwent Uniwersytetu Europejskiego "Viadrina" we Frankfurcie nad Odrą, który ukończył z tytułem Bachelor of German and Polish Law. W 2007 roku rozpoczął aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, W 2011 roku zdał egzamin radcowski i został wpisany na listę radców prawnych, prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu pod nr Pz-Ls-2992. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w prawie procesowym, rodzinnym i administracyjnym. Zna biegle język niemiecki.

mecenas Leszek Rozwora – absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa oraz absolwent Studiów Podyplomowych w zakresie Gospodarki Nieruchomościami na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w specjalizacji szacowanie nieruchomości. W latach 2010 – 2014 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i w 2014 roku został wpisany na listę radców prawnych. Prowadzi własną kancelarie prawną od 2007 roku

Czwartki z Prawem - online!