Aktualności

Networking kluczem do sukcesu 13 października 2021

Networking kluczem do sukcesu

Networking to nawiązywanie kontaktów i utrzymanie pozytywnych relacji w celu wymiany informacji oraz wzajemnego wsparcia w sferze zawodowej. Wszyscy networkingują nieświadomie w codziennym życiu. W środę, 13 października przedsiębiorcy z ziemi gostyńskiej spotkali się na Debiuty Biznesu Networking Event.

Czytaj więcej >
Zainaugurowano kolejną kadencję Wielkopolskiej Rady 30 01 lipca 2021

Zainaugurowano kolejną kadencję Wielkopolskiej Rady 30

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, w dniu 23 czerwca 2021, odbyło się inauguracyjne posiedzenie Wielkopolskiej Rady Trzydziestu kadencji 2021 - 2024. Skład Rady nowej kadencji ustanowiony został uchwałą nr 3751/2021 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 17.06.2021 r. Po raz kolejny Akt Powołania otrzymał Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego - Krzysztof Marzec. Replica Watches

Czytaj więcej >
Gostyńska firma doceniona przez Krajową Izbę Gospodarczą 17 czerwca 2021

Gostyńska firma doceniona przez Krajową Izbę Gospodarczą

BeniaMusic.pl, sklep internetowy rodem z Gostynia został doceniony w konkursie TOP PIERWSZOROCZNIAK ECOMMERCE 2021.

Czytaj więcej >
Spotkanie podsumowujące realizację projektu RELOS3  - jesteśmy na finale! 10 czerwca 2021

Spotkanie podsumowujące realizację projektu RELOS3 - jesteśmy na finale!

W maju br. odbyło się spotkanie on-line projektu RELOS3. Przedstawiciele 6 regionów europejskich wraz ze swoimi interesariuszami mieli okazję, w ramach podsumowania projektu, wymienić się doświadczeniem zdobytym w ciągu 4 lat trwania współpracy. Partnerzy zaprezentowali wypracowane i będące w realizacji plany działań, opowiedzieli o zmianach jakie zaszły dzięki ich staraniom oraz o sukcesach i problemach w promowaniu włączenia lokalnego poziomu do wdrażania strategii RIS3 w ich własnych regionach. audemars piguet replica

Czytaj więcej >
Kierunek WODÓR! 30 marca 2021

Kierunek WODÓR!

Prezentacja realizacji Regionalnego Planu Działań pt. „Transformacja gospodarcza subregionów w Wielkopolsce – kierunek wodór”, realizowanego w latach 2020-2021, była głównym celem marcowego spotkania on-line wielkopolskich interesariuszy projektu RELOS3. Merytorycznym wypełnieniem wielkopolskiego Regionalnego Planu Działań jest projekt „Budowa systemu wsparcia wysokiej jakości projektów B+R+I, w szczególności rozwijających technologie nisko i zeroemisyjne, ze szczególnym uwzględnieniem wodoru” (w skrócie BSW-H2), który realizuje Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej >
Europejski sukces gostyńskiego start-upu! 10 września 2020

Europejski sukces gostyńskiego start-upu!

KPMP – firma z Gostynia zwyciężyła w konkursie Start-Up Challenge 2020 w kategorii TRADITION & MODERNITY pokonując wielu konkurentów z całej Europy.

Czytaj więcej >
Czwartkowe spotkania z prawem 14 lutego 2020

Czwartkowe spotkania z prawem

Przedsiębiorcy z ziemi gostyńskiej mogą uzyskać bezpłatną poradę prawną w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.

Czytaj więcej >
Jedna podróż - kilka celów 13 grudnia 2019

Jedna podróż - kilka celów

Delegacja SWPPG udała się do Drezna aby spotkać się z przedstawicielami Izby Rzemieślniczej w Dreźnie, uczestniczyć w Święcie Mistrzów Rzemiosła oraz zwiedzić wystawę drezdeńskiego rzemiosła.

Czytaj więcej >
Trzy bezpłatne narzędzia od Google, które ułatwiają sprzedaż za granicą 07 maja 2019

Trzy bezpłatne narzędzia od Google, które ułatwiają sprzedaż za granicą

Produkując lokalnie, nie musimy polegać na lokalnym rynku. Rozwój technologii umożliwia znalezienie klienta na całym świecie. W tym artykule przedstawiamy pokrótce trzy narzędzia od Google, które wspierają procesy eksportowe.

Czytaj więcej >
Międzynarodowe spotkanie branży budowlanej w Gostyniu. 15 lutego 2019

Międzynarodowe spotkanie branży budowlanej w Gostyniu.

Przedsiębiorcy z branży budowlanej z ziemi gostyńskiej i Saksonii spotkali się w Gostyniu.

Czytaj więcej >