Gostyńska firma doceniona przez Krajową Izbę Gospodarczą
17 czerwca 2021

Gostyńska firma doceniona przez Krajową Izbę Gospodarczą

BeniaMusic.pl, sklep internetowy rodem z Gostynia został doceniony w konkursie TOP PIERWSZOROCZNIAK ECOMMERCE 2021.

Konkurs skierowany był do firm, które w 2020 roku założyły sklepy internetowe i ich kontynuują działalność do teraz. 

W działalności Mikołaja Pawlaka niebagatelną rolę odegrała pandemia. Firma została założona w 2019 roku i miała zajmować się nagłaśnianiem dużych imprez i eventów. W 2020 przyszły ograniczenia a działalność eventowa została zredukowana do zera. Gostyński przedsiębiorca nie poddał się okolicznościom i pasję do muzyki przełożył w sklep internetowy - BENIAMUSIC.PL. Po czasie okazuje się, że projekt, który miał pomóc przetrwać najcięższe czasy świetnie się rozwija i zbiera nagrody.

Firma Technika Audiowizualna została już w tym roku raz nagrodzona w konkursie Debiuty Biznesu 2020 organizowanym przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.

- Zawsze nas cieszą sukcesy lokalnych przedsiębiorców. Firma Mikołaja Pawlaka Technika Audiowizualna znalazła się w pierwszej trójce finalistów Debiutów Biznesu, teraz została doceniona przez Krajową Izbę Gospodarczą. Pokazuje to, że młodzi przedsiębiorcy z ziemi gostyńskiej mają szansę zbudować firmy z zasięgiem ogólnopolskim a nawet międzynarodowym. – mówi prezes Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, Krzysztof Marzec – Warto też dodać, że tegoroczny zdobywca tytułu Debiut Biznesu, Krzysztof Przybylski wraz ze swoimi wspólnikami jako KPMP Sp. z o. o., otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem w konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości, w kategorii start-up.

Konkurs Top Pierwszoroczniak Ecommerce 2021 zorganiozwany był przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz awxCOMMERCE. 

Więcej informacji o konkursie: www.